Program

19:00 – 19:15 Kayıt
19:15 – 20:00 Network ve Kokteyl Prolonge
20:00 – 20:30 M&F “Birbirimize Bağlanıyoruz” Sunumu
20:30 – 20:45 Ufuk Tarhan “Liderin, Asistanı ile İletişimi
20:45 – 21:00 Fügen Toksü “Asistanın Kurum İçindeki Değeri
21:00 – 21:15 Rafet İnce “Huysuz Şef’ten Liderlik Dersleri
21:15 – 21:30 Seçil Sökmen “Raise the Roof Higher! (Çıtayı Yükselt)
21:30 – 23:00 Garage Party Dedeman Bostancı

Konuşmacılar

Ufuk Tarhan

M-GEN Gelecek Planlama Merkezi’nin kurucu ortağı ve başkanı. Dijital Ajans Sahibi. Türkiye’deki ilk ve hala tek kadın Fütürist Keynote konuşmacı. Eğitmen, moderatör, yönetici antrenörü. ODTÜ Ekonomi Mezunu. 1982-2005 arasında IT sektörünün önemli firmalarında üst düzey yöneticilik yaptı. “Yazıcı” ismini veren kişidir. 2002 Yılında Dünya Gazetesi-Bilişim Sektörünün En Başarılı İş Kadını Ödülünü aldı.

Devamı...

Fügen Toksü

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden sonra İ.Ü. İşletme Fakültesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde MBA yaptı. MESS İşveren Sendikası’nda Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinde bulundu. Toksü ve Chase Halkla İlişkiler Şirketi’ni kurdu. İletişim danışmanlığı yanında İnternet yayıncılığına da başlayarak “Altın Örümcek” ödüllü www.otoalsat.com otomotiv e-ticaret sitesini ve www.halklailiskiler.com iletişim portalını kurdu.

Devamı...

Rafet İnce

Şef Rafet İnce 1981 Konya, Ereğli doğumlu. Bu mesleğe Tekirdağ Anadolu Turizm Meslek Lisesi"nde başladı. Devlet tarafından aldığı bursla, Lizbon"da “Le Cordon Blue College of Culinary Arts”da 4 sene Güzel Sanatlar Fakültesi Gastronomi bölümü okudum ve 2 Yıl İtalya Toscano Şarap ve F&B okuyup staj yaptı Türkiye de da farklı 5 star otellerde deneyim kazandı 2003 den itibaren 5 star oteller de Executive cheflik yapmıştır 2013 yılın dan itibaren kendi Restauranlarının işletme müdürlüğünü yapmıştır şuan da Ortadoğu’nun en büyük otel zinciri olan Rotana hotel grup bünyesin de bulunan Burgu Arjaan by Rotana Tango Arjaan by Rotana hotelin Executive chef “liğini yapmaktadır.

Devamı...

Seçil Sökmen

73lüyüm. Belirli dönemlerde Londra, Kopenhag, Paris ve New York’ta yaşadım. Bu süre içerisinde çeşitli kurumlardan eğitimler aldım ve iş projeleri tamamladım. Yurtdışındaki bir iş okulunda zaman zaman dersler veriyorum. Yönetim Katı’nın temelini oluşturan programla 2015 yılında Danimarka’da “En Başarılı Yabancı Girişimci Proje” (The Most Influential Expat Entreprenur Project) ödülü aldım. Organizasyon yönetimi, işyeri danışmanlığı, profesyonel koçluk, mentorluk ve yetişkin eğitimi disiplinlerinde yetkinim.

Devamı...